www.poland.airliquide.com

Jesteśmy dystrybutorem gazów technicznych firmy Air Liquide.
Posiadamy pełny asortyment gazów technicznych:

  • Tlen sprężony, Alox, Flamal 3
  • Dwutlenek węgla, CO2
  • Acetylen, Flamal 5, Acetylen techniczny
  • Argon, Arcal 1, Arcal Tig Mig
  • Azot, Azot Techniczny
  • Wodór, Wodór 4.0, Wodór 5.0 
  • Hel,
  • i wiele innych.

Zapewniamy dowóz butli na terenie: Olsztyn, Dywity, Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Rogiedle, Lubomino, Wilczkowo, Orneta, Barczewo, Biskupiec, Jeziorany, Olsztynek, Wójtowo, Jonkowo, Warkały, Szczytno, Pasym, Ostróda, Spręcowo, Różnowo, Kieźliny, Wadąg, Nikielkowo, Słupy, Łęgajny, Klewki, Tomaszkowo, Stawiguda, Dorotowo, Gietrzwałd, Wilimowo.

Kontakt telefoniczny: Damian - 607 857 851

 

O Air Liquide:

 

Założona w roku 1902, Grupa Air Liquide jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Grupa, obecna w 80 krajach i zatrudniająca około 68 000 pracowników, łączy globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3 milionów swoich klientów i pacjentów. Grupa Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku. Obecnie posiada cztery zakłady produkujące azot, tlen i argon w postaci ciekłej. Pierwszy z nich to największa w Polsce instalacja do rozdziału powietrza w Dąbrowie Górniczej, pozostałe zakłady zlokalizowane są w Głogowie, Krakowie i Puławach. Nasze nowoczesne centra napełniania butli, oparte na w pełni zautomatyzowanej technologii, pozwalają na uzyskiwanie gazów sprężonych o stałej i powtarzalnej jakości oraz gwarantują stabilny skład gazu podczas całego cyklu użytkowania butli.

Oferta Air Liquide obejmuje dostawy gazów w postaci ciekłej i sprężonej oraz z jednostek on-site.

Aby wydajnie, bezpiecznie i oszczędnie dostarczać gazy Klientom, Air Liquide w Polsce rozszerza nowoczesne rozwiązania technologiczne - dla branży spożywczej, obróbki cieplnej, metalurgii, spawalnictwa i innych - spełniające najostrzejsze wymagania odbiorców. Air Liquide rozwija również innowacyjne usługi w dziedzinie śledzenia produktów, dystrybucji oraz lokalnego zarządzania gazami, aby umożliwić Klientom skoncentrowanie się na ich podstawowej działalności, zwiększając jednocześnie niezawodność, wydajność i komfort.

Bezpieczeństwo jest jednym z głównych zadań w działalności Air Liquide. Odzwierciedleniem działań w tym zakresie było wdrożenie w Air Liquide Polska Zintegrowanego Systemu Zapewnienia Jakości, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, zgodnego z normami PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-N-18001:2004, a także Systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności - Wymagania dla organizacji w całym łańcuchu żywnościowym, zgodnego z normą PN-EN ISO 22000:2006.

W swojej ofercie Air Liquide posiada następujące gazy sprężone:
ARCAL™ - gama spawalniczych gazów osłonowych,
FLAMAL™ - gazy do zastosowań płomieniowych,
LASAL™ - gama gazów przeznaczona dla urządzeń laserowych,
ALIGAL™ - atmosfery ochronne dla przemysłu spożywczego,
ALPHAGAZ™ - gama gazów dla zastosowań laboratoryjnych i analitycznych
⦁ oraz wiele innych.

Więcej informacji o firmie Air Liquide Polska, oferowanych przez nią gazach, usługach i rozwiązaniach znajduje się na stronie internetowej: https://przemysl.air-liquide.pl/